Orkiestra

Skrzypce I

Kornelia Figielska – koncertmistrz
Maciej Marian Hejmej – koncertmistrz
Romualda Błoch
Cecylia Chinek
Agata Dobryniewska
Aleksandra Gargas
Maria Kapsiak
Marta Klimek
Agata Krystek
Monika Szemelak
Paulina Szwedowska
Konrad Witkowski
Angela Gołaszewska-Dziołak
Joanna Pomykała-Jankowska
Zofia Zowczak

Skrzypce II

Aleksandra Rymarowicz – lider grupy
Joanna Bartkiewicz
Błażej Bębeńca
Wiktoria Białostocka
Aleksandra Grudzińska
Maria Jeżewska
Maja Kozieł
Małgorzata Makarewicz
Paulina Skorodziej
Wojciech Sojka
Barbara Stawiarz
Mariya Traihel
Kamila Fediuk
Aleksandra Góra
Dominika Orlińska

Altówki

Ksenia Bowtruczuk
Klara Chinek
Radosław Ignacy Jarocki
Ewa Kałuzińska
Seweryn Kosiorowski
Joanna Ławcewicz-Musialik
Agata Majchrzak – inspektor
Justyna Maziarka
Davide Pizzo
Martyna Zych
Roman Żuchowicz

Wiolonczele

Palina Horbach – koncertmistrz
Małgorzata Szydłowska – koncertmistrz
Wojciech Bafeltowski
Dariusz Gatza
Joanna Kacymirow
Jakub Lemański
Aleksandra Lignar
Małgorzata Namiot
Karolina Szczechowicz
Alicja Szydłowska
Karol Wachnik

Kontrabasy

Piotr Kochel –  lider grupy
Mateusz Wadowski – zastępca lidera grupy
Kacper Czarnecki
Maja Dereń-Błazik
Jakub Kaczmarczyk
Marcin Rybiński

Flety

Ada Maria Orlikowska – zastępca inspektora orkiestry
Joanna Dec
Kaja Morawiec
Zuzanna Ostromęcka
Danuta Stawiarz

Oboje

Agata Bała
Maja Łagowska
Katarzyna Mrozek
Marta Piznal

Klarnety

Karolina Bober – kierownik sekcji instrumentów dętych drewnianych
Wiktoria Krużyk
Mateusz Sowa
Bolesław Twardziak

Fagoty

Antoni Dąbrowski
Paweł Dąbrowski
Krystyna Milaniak
Oleksandr Pecheniuk
Aleksandra Sobota
Adam Ostrowski

Waltornie

Edyta Karun – kierownik instrumentów dętych blaszanych
Bartosz Duchnowski
Karolina Gniazdowska
Natalia Kawecka
Filip Tylkowski
Szymon Woźniak
Joanna Wydmuch

Trąbki

Mikhail Bachyla – zastępca kierownika instrumentów dętych blaszanych
Szymon Gwóźdź
Szymon Łuniewski
Sebastian Portka

Puzony

Piotr Gieniusz
Adrian Gryciuk
Mateusz Markiewicz
Eryk Mencner

Kotły / Perkusja

Mateusz Bednarczyk – kierownik sekcji perkusji
Cezary Łagan
Jan Gralla
Ewa Michajłow

Harfa

Aleksandra Meisner