Orkiestra

Skrzypce I

Magdalena Anna Lech – koncertmistrz
Vida Bobin-Sokołowska – koncertmistrz
Mateusz Marut – koncertmistrz
Aleksandra Bester
Błażej Bębeńca
Agata Dobryniewska
Kamila Fediuk
Katarzyna Goliat  –  inspektor orkiestry
Angela Gołaszewska-Dziołak
Maciej Marian Hejmej
Zuzanna Jeżyńska
Maria Kapsiak
Agata Krystek
Paulina Marcisz
Joanna Pomykała-Jankowska
Aleksandra Skiera
Monika Szemelak

Skrzypce II

Aleksandra Rymarowicz – lider grupy
Kornelia Figielska – zastępca lidera grupy
Dorota Błaszczyńska-Mogilska
Aleksandra Góra
Aleksandra Grudzińska
Kristine Harutyunyan
Julia Iwanciw-Gąsior
Maria Jeżewska
Dobromir Lesiak
Maria Nowak
Dominika Orlińska
Melania Wachnik
Konrad Witkowski
Natalia Żyta

Altówki

Alicja Guściora – lider grupy
Magdalena Gonos – zastępca inspektora orkiestry
Katarzyna Czernichowska
Zuzanna Dröws
Natalia Gidlewska
Radosław Ignacy Jarocki
Dominika Kotlicka
Joanna Ławcewicz-Musialik
Weronika Milik
Martyna Zych
Roman Żuchowicz

Wiolonczele

Daria Grzegorz – koncertmistrz
Wojciech Skóra – koncertmistrz
Julia Grzegorzewska
Palina Horbach
Aleksandra Jankowska
Aleksandra Lignar
Magdalena Maćczak
Antonina Przybyszewska
Alicja Szydłowska
Małgorzata Szydłowska

Kontrabasy

Maciej Dobrzański – lider grupy
Mateusz Wadowski – zastępca lidera grupy
Maja Dereń-Błazik
Jakub Kaczmarczyk
Piotr Kochel
Marcin Rybiński
Tomasz Szymański

Flety

Justyna Adamczyk
Anita Kander-Marchewka
Monika Konstantynowicz
Ada Maria Orlikowska
Zuzanna Ostromęcka

Oboje

Katarzyna Enriquez-Nej
Agata Bała
Aleksandra Majda
Katarzyna Mrozek
Marta Piznal

Klarnety

Karolina Bober
Wiktoria Krużyk
Mateusz Sowa
Bolesław Twardziak

Fagoty

Małgorzata Wygoda – lider grupy instrumentów dętych drewnianych
Krystyna Milaniak
Wojciech Motyl
Adam Ostrowski

Waltornie

Edyta Karun – lider grupy instrumentów dętych blaszanych
Bartosz Duchnowski
Karolina Gniazdowska
Konrad Gołda
Natalia Kawecka
Filip Tylkowski
Joanna Wydmuch

Trąbki

Mikhail Bachyla
Szymon Gwóźdź
Sebastian Portka

Puzony

Maciej Chyży
Piotr Gieniusz
Eryk Mencner
Kamil Żobel

Tuba

Adam Stasiewicz

Kotły / Perkusja

Mateusz Bednarczyk
Luis Martinez Molines
Mateusz Zawadzki

Harfa

Aleksandra Meisner