Aktualności

Odszedł dyrygent Gabriel Chmura

Odszedł wielki dyrygent Gabriel Chmura, podziwiany na estradach i scenach całego świata jako niezrównany interpretator dzieł Mahlera, kanonu romantycznej i dwudziestowiecznej symfoniki, ceniony dyrygent operowy

NOMINACJA DO INTERNATIONAL CLASSICAL MUSIC AWARDS!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza ostatnia płyta nagrana pod dyrekcją naszego patrona honorowego, św. pamięci Maestro Krzysztofa Pendereckiego, została nominowana do International Classical Music Awards 2021 w kategorii Koncerty. Serdecznie dziękujemy!

PRACA ZDALNA BIURA I SEKRETARIATU

Uprzejmie informujemy, że Sekretariat i Biura Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa pracują wyłącznie w trybie zdalnym do odwołania. Prosimy o kontakt mejlowy lub telefoniczny. Za utrudnienia przepraszamy!

BEETHOVEN | BŁAŻEWICZ

19 grudnia zapraszamy na ostatni koncert online w tym roku. Klasyczny repertuar z dziełami Beethovena zostanie wzbogacony o prawykonanie utworu Marcina Błażewicza. Z Sinfonią Iuventus wystąpią Roksana Kwaśnikowska (skrzypce) i Łukasz Długosz (flet) pod dyrekcją Mirosława Jacka Błaszczyka.

KONDOLENCJE

Zmarł Jerzy Dynia, były dyrektor Państwowej Filharmonii im. A. Malawskiego w Rzeszowie. Pracownicy Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa składają najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim, a także dyrekcji i zespołowi Filharmonii Podkarpackiej.

NIEPODLEGŁA DO HYMNU

W południe 11 listopada Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi na antenach najważniejszych polskich stacji radiowych i telewizyjnych, dzięki czemu możliwe będzie przyłączenie się do akcji „Niepodległa do hymnu” i zaśpiewanie w domu, na balkonie, na podwórku.

Nabór kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa ogłasza nabór na wolne stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

OD OPERY DO MUSICALU. KONCERT ANDRZEJKOWY – PRZEŁOŻONY

28 listopada zapraszamy przed ekrany na andrzejkowy wieczór z Sinfonią Iuventus. Tym razem proponujemy koncert inny od większości w tym sezonie! Będzie dużo pięknego śpiewu i olśniewający przekrój muzyki wokalnej (z orkiestrowymi interludiami) różnych epok i gatunków.