Aktualności

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Sekretarki/Archiwisty zakładowego/Inspektora RODO

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa ogłasza nabór na wolne stanowisko Sekretarki/Archiwisty zakładowego/Inspektora RODO.

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Specjalisty ds. impresariatu

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa ogłasza nabór na wolne stanowisko Specjalisty ds. impresariatu.

KONDOLENCJE

Szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty Panu Mecenasowi Andrzejowi Nowarskiemu składa Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus.

RICHTER | HUMMEL | BEETHOVEN – ONLINE

10 kwietnia Sinfonia Iuventus zaprasza na koncert online z udziałem trębacza Aleksandra Kobusa. Orkiestrę poprowadzi Andrzej Kosendiak.

13. Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej

Jesteś adeptem sztuki instrumentalnej, który nie ukończył jeszcze 30. roku życia i grasz na klarnecie, oboju lub fagocie? Już teraz możesz zgłosić się do 13. Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka, który odbędzie się od 14 do 23 września 2021 roku w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej!

STABAT MATER – ONLINE

31 marca zapraszamy na koncert pasyjny, w którego programie znalazły się „Stabat Mater” Giovanniego B. Pergolesiego i 49. Symfonia f-moll „La Passione” Josepha Haydna. Z Sinfonią Iuventus pod kierownictwem Pawła Kos-Nowickiego wystąpią znakomite śpiewaczki: Iwona Lubowicz (sopran) i Aneta Łukaszewicz (alt).

ASTOR PIAZZOLLA – ONLINE

12 marca zapraszamy na koncert w stulecie urodzin Astora Piazzolli, wielkiego reformatora tanga argentyńskiego. W solowych partiach wystąpi grający na bandoneonie Klaudiusz Baran, a we wzruszającym tangu „Adiós Nonino” zaprezentuje się solo także skrzypaczka Justyna Baran. Orkiestrę poprowadzi Marek Wroniszewski.

MUZYKA JEST KOBIETĄ! KONCERT OPEROWY – ONLINE

5 marca zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet. W jego programie znalazły się arie ze słynnych oper, które zostaną wykonane przez Ewelinę Szybilską (sopran), Łukasza Gaja (tenor) i Adama Szerszenia (baryton) pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.