II Koncert charytatywny Wielcy Artyści Małym Pacjentom

II Koncert charytatywny z cyklu Wielcy Artyści Małym Pacjentom ponownie będzie rozbrzmiewał muzyką operową! Gwiazdami wieczoru będą najbardziej znana na świecie polska sopranistka – Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna – tenor, przed którym melomani chylą czoła w największych teatrach operowych świata. Koncert odbędzie się 18 listopada w warszawskim Senatorze. Wielcy Artyści Małym Pacjentom bilety na koncert charytatywny już w sprzedaży.

Mistrzom opery towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, którą zadyryguje Ruben Silva. Wszyscy artyści występują pro bono, jak również wynajęcie sali, oświetlenie, scena i druk są bez opłat.

Znakomici artyści dedykują swoje wielkie talenty i emocje projektowi na rzecz Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Całkowity dochód z biletów-cegiełek przeznaczony będzie na przeniesienie i nowoczesne wyposażenie serca szpital czyli banku krwi. Pracownia serologii znajduje się od 40 lat 700 m od bloku operacyjnego, a dzięki publiczności koncertu już w lutym znajdować się będzie w innowacyjnej, nowej przestrzeni zaledwie 50 m od sal operacyjnych!

Organizatorem jest ponownie skrzypaczka Patrycja Piekutowska – tym razem działając już jako prezes Fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, której poświęciła się bez reszty.

Repertuar będzie składał się z najpiękniejszych arii na sopran, tenor. Publiczność usłyszy również znane duety operowe, co w wykonaniu tej klasy artystów gwarantuje niezapomniane wrażenia! W repertuarze znajdzie się też Bolero Ravela, które będzie wspólnym mianownikiem koncertów z tego cyklu.

Bilety: https://bit.ly/2nKPhiG