Akademia Kraków - wspólna inicjatywa

ogłoszenia

Nowe porozumienie o współpracy!

17 kwietnia 2026 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa, a Akademią Muzyczną im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie. Dokument sygnowali: Wojciech Rodek, Dyrektor POSI oraz prof. dr hab. Mariusz Sielski, Rektor AM im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

Podpisane porozumienie ma charakter długoterminowy i zakłada wspólne działania edukacyjne oraz artystyczne.

Obejmuje ono w szczególności organizację wymiany w ramach praktyk studenckich Akademii Orkiestrowej w Akademii Muzycznej w Krakowie, prowadzonej we współpracy z Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus. Inicjatywa ta będzie wspierać utalentowanych studentów, którzy zyskają szansę na zdobycie cennego doświadczenia biorąc udział w naszych projektach artystycznych.

Cenimy Twoją prywatność
Używamy opcjonalnych plików cookie, aby zapewnić najwyższą funkcjonalność strony. Jeśli odrzucisz opcjonalne pliki cookie, stosowane będą wyłącznie pliki cookie niezbędne do funkcjonowania strony. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności