Kontakt

Sekretariat

Sekretarka, archiwista zakładowy

Dorota Radecka
tel. (+48) 22 656 76 54
fax. (+48) 22 656 65 45
e-mail: sekretariat@sinfoniaiuventus.pl
m.bak@sinfoniaiuventus.pl


Adres

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
im. Jerzego Semkowa
Plac Defilad 1, lok. 701
00-901 Warszawa

Dane instytucji

NIP: 525 241 19 23
Regon: 141192303
RIK: 79/07

Formularz kontakowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres email (wymagany)

Wiadomość

Dyrektor naczelny i artystyczny

Piotr Baron
tel. (+48) 22 656 76 54
e-mail: p.baron@sinfoniaiuventus.pl

Kierownik Orkiestry, asystent dyrygenta

Marek Wroniszewski
tel. (+48) 22 656 76 57
e-mail: m.wroniszewski@sinfoniaiuventus.pl

Impresariat

Koordynator pracy artystycznej

Agnieszka Stułka
tel. (+48) 22 656 76 56
e-mail: a.stulka@sinfoniaiuventus.pl

Specjalista ds. marketingu i impresariatu

Karina Szyszko
tel. (+48) 22 656 76 47
e-mail: k.szyszko@sinfoniaiuventus.pl

Specjalista ds. impresariatu

Małgorzata Małocha
tel. (+48) 22 656 76 55
e-mail: m.malocha@sinfoniaiuventus.pl

Specjalista ds. marketingu i impresariatu

Elżbieta Szczepańska-Dąbrowska
tel. (+48) 22 656 76 46
e-mail: e.szczepanska@sinfoniaiuventus.pl

Administracja

Specjalista ds. administracji

Elżbieta Kobza
tel. (+48) 22 656 76 52
e-mail: e.kobza@sinfoniaiuventus.pl

 

Bibliotekarz

Joanna Marczyk
tel. (+48) 22 656 76 50
e-mail: j.marczyk@sinfoniaiuventus.pl

 

Kierowca, pracownik gospodarczy

Konrad Masłowski
tel. (+48) 22 656 76 50
e-mail: k.maslowski@sinfoniaiuventus.pl

Księgowość

Starszy księgowy

Beata Szmigiero
tel. (+48) 22 656 76 49
e-mail: b.szmigiero@sinfoniaiuventus.pl

Kadry

Specjalista ds. kadr i płac

Agnieszka Czesak
tel. (+48) 22 656 76 51
e-mail: a.czesak@sinfoniaiuventus.pl